תוכניות רזידנסי

קול קורא לרזידנסי בסטודיו משלך – בית ליטבינובסקי

סטודיו משלך מזמין יוצרות מתחומים שונים (אמנות פלסטית, עיצוב, אדריכלות, קולנוע, מחול, מוזיקה) להגיש הצעה לתוכנית שהות אמן בבית ליטבינובסקי בירושלים.

סטודיו משלך נוסד ב-2010 כפלטפורמה לקידום אמניות דתיות צעירות בירושלים. מאז הקמתו, הסטודיו מעודד כניסה של קול חדש וייחודי לשדה האמנות העכשווית בארץ, ומטביע את חותמו כפריצת דרך ראשונה של אמנות של נשים. כמו כן פועל הסטודיו לקרב בין אוכלוסיות שונות ומרובדות בירושלים עירנו, המשמשת כצומת רב תרבותית לעדות ודתות, שונות מהווה עבורנו מצע נהדר לפעולה אמנותית. הסטודיו פעל בשכונות חרדיות וערביות, ושימש גשר ליצירת דיאלוג וחיבור נשי יצירתי באמצעות אמנות במרחב הציבורי, ופרויקטים רב-תרבותיים המייצרים סוכנות לשינוי חברתי בקרב המשתתפות בהם. 
תוכנית הרזידנסי לנשים יוצרות באשר הן, שבהן גם אמהות עם ילדיהן, קמה במטרה לאפשר לנשים להתארח ולקבל השראה ליצירה גם תוך כדי גידול ילדיהן. אנו רוצות להביא לירושלים חיבורים של אמניות אורחות מכל הארץ ומרחבי העולם, להפריה הדדית וללמידה משותפת.

השהות תכלול: לינה בחדר פרטי / מרחב עבודה/ מטבח לבישול.
זמן השהות: ניתן לבחור שהות של שבועיים עד חודש.
נא לשלוח לstudioofherown@gmail.com הצעה לשהות בפורמט PDF הכוללת:

  • הצעה של עד עמוד אחד שתכלול תיאור קצר של הפרויקט שעליו תעבדי בזמן השהות (אין צורך להתחייב לתוצר סופי מוגמר, אלא לתאר את הצורך בזמן השהות).
  • נא לציין בהצעה את אורך השהות (שבועיים או חודש), וכן את הזמן הרצוי בשנה שבו תעדיפי לבוא לירושלים.

כמו כן, נא לכלול בהצעה

  • תיאור של הרצאה או מפגש אמנית שתסכימי להעביר לחברות סטודיו משלך ולקהל המקומי כחלק משהותך בבית,
  • קורות חיים
  • תיק עבודות (או דוגמה לעבודות קודמות)

תוכניות רזידנסי בסטודיו משלך

2019

תכנית רזידנסי זוגות – במהלך 2019 פעלו שתי זוגות של אמניות בפורמט זוגי : נגה גרינברג יחד עם אמירה זיאן,  ומירי נגר יחד עם האלה אבו קישאק. העבודה המשותפת הסתיימה תערוכה בה הציגו ארבעתן בחלל הגלריה החדש.

דילוג לתוכן